Słonik na szczęście
- dla Twojego Szczęścia
| Ręcznie robione zabawki czarno białe dla niemowląt

2012 Kwi 15

Pierwszy Mei Tai

Zamówienie może nie przyszło z zewnątrz, ale wynikło z własnego zapotrzebowania. Córa urosła i w chuście pozwala się wiązać tylko na boku, co nie zawsze jest wygodne. A mama zapragnęła chustować się na plecy. Na plecach córa wiązać się nie chce, nie podoba jej się, prostuje się i wyrywa. Pomysł na mei taja podsunęła miła Asia z BlaBla Cafe, instruktor chustowiązania Clau Wi :)

 

Pomysł dojrzewał, bo początkowo nie byłam przekonana do takiego rozwiązania, wyrastał powoli po to żeby wkrótce „rozsadzić” głowę. I tak oto powstał pierwszy i niepowtarzalny (ze względu na materiał ;)) mei taj.

 

majtamy – pierwsza próba w domu

 

wygląd z przodu

 

Materiał – bawełna 100%; wypełnienie/wzmocnienie – polar; pasy naramienne szerokie – ok.30 cm, wygodne przy wiązaniu; pas biodrowy miękki i gruby szer. ok. 10 cm, długość dopasowana do mnie, ale na męża też pasuje ;); wysokość panelu 62 cm, szerokość 45 cm, taliowany; miękkie, pikowane wypełnienie zagłówka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz

Możesz używać następujące tagi i atrybuty HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>