Słonik na szczęście
- dla Twojego Szczęścia
| Ręcznie robione zabawki czarno białe dla niemowląt

2014 Lip 28

Wózek dla dwójki dzieci Phil&Teds sport

Tak było rok temu…
Druga ciąża, poród, i jest na świecie nasz syn. Trochę za wcześnie. Plan był inny. Nie ważne. Ważne, że zdrowy. Córa ma 2 lata. Sama za długo nie pochodzi. Mamy 1 osobowy wózek. Wózki bliźniacze drogie, wielkie, szerokie, ciężkie, nie podobają mi się. Nie kupuję, myślę – damy radę! Syna w chustę, córa do wózka i jakoś to leci. Jeden miesiąc, drugi. Do puki jest ciepło, jest ok. Jak córa jest w żłobku to syna wożę w gondolce. Jak odbieram córę ze żłobka to syna noszę w chuście, a córa jedzie w wózku. I tak kombinujemy na zmianę, raz jedno w wózku, raz drugie. Raz w wózkowym koszu spacerówka, raz gondolka.

Pół roku temu…
Syn rośnie i jest coraz trudniej podmieniać spacerówkę na gondolkę. Zaczynam szukać jakiejś alternatywy. Może dostawka do wózka – siedzisko. Może dostawka-platforma na której starsze dziecko podróżuje stojąc. Żadna z tych opcji mi nie pasuje. Córa ciągle lubi jeździć wózkiem, a na długich weekendowych spacerach często zasypia więc dostawka-platforma odpada. Dostawka siedzisko – no cóż… Używanych jeszcze nikt nie sprzedaje. Nowa jest bardzo droga, właściwie za jej cenę można kupić używany wózek „rok po roku”.

W końcu JEST! Znalazłam idealne rozwiązanie dla nas. Wózek Phil&Teds Sport.

phil&teds2Lekki, zwrotny, kompatybilny trójkołowiec. Siedziska montowane są jedno nad drugim, dzięki czemu wózek zmieści się nawet w najwęższych drzwiach sklepowych. Z łatwością można go prowadzić jedną ręką. Po złożeniu mieści się w dość małym bagażniku hatchback’a zajmując mniej miejsca niż nasz poprzedni wózek (X-lander XQ). A poza tym można go używać jako pojedynczej spacerówki, a jak się dokupi kokon lub gondolkę Penaut służy też jako wózek głęboki dla noworodka. Po nierównościach na chodnikach czy w parku przejeżdża jak taran. Jest bardzo stabilny. Dzięki dużym pompowanym kołom wjeżdża nawet na najwyższe krawężniki bez większych problemów.
Ma wszystko to czego nam było trzeba. Szkoda tylko, że tak późno się zdecydowałam na jego zakup.

na-plazyJak widać na plaży też się sprawdza :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz

Możesz używać następujące tagi i atrybuty HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>