Słonik na szczęście
- dla Twojego Szczęścia
| Ręcznie robione zabawki czarno białe dla niemowląt

2014 Paź 8

Pieluszka kieszonka MayLily – test wielokrotny

Opis pieluszki:
Bardzo wysokiej jakości pieluszka kieszonka typu One size wykonana na zewnątrz z niezwykle miękkiego, oddychającego, laminowanego materiału minky, a wewnątrz z bardzo miłego w dotyku mikropolaru dającego uczucie suchości przy pupie.

maylily04Nasza pieluszka z zewnątrz :)

maylily07… i wewnątrz

Pieluszka jest znacznie szersza i większa niż pieluszki innych firm (nawet od Pupusia!), więc raczej nie sprawdzi się u małych noworodków. Poza tym nie można jej zapinać „na zakładkę”, jak to jest w innych pieluszkach. Do regulacji jej długości służy podwójny rząd nap, podobnie jest przy brzuszku. Napy do regulacji długości czasami się odpinają. Być może jest to domena pieluszek minky, bo w pieluszce Pupus też mi się odpinają (o czym pisałam już wcześniej). Wkłady do pieluszki umieszcza się od przodu, czego ja akurat nie lubię. Po prostu łatwiej mi się dopasowuje pieluszki synowi jak wkład jest wkładany z tyłu. To tylko moje osobiste odczucie. Bo pewnie znajdą się rodzice, którzy zdecydowanie preferują taki układ jaki jest w tej pieluszce :)

maylily05Tył pieluszki z widocznymi napami w części brzuszkowej
i wewnętrzna zakładka kieszonki na wkłady

maylily06Zbliżenie na mikropolar wewnątrz pieluszki:
może tego na zdjęciu nie widać ale jest rewelacyjnej jakości, bardzo miękki i delikatny

Stosunek ceny do jakości tej pieluszki jest naprawdę bardzo adekwatny, pomimo, że może się wydać na pierwszy rzut oka bardzo droga. Jest to najwyższa jakość i szkoda tylko, że te piękne pieluszki nie będą już produkowane :(
Pieluszkę można prać w 60 stopniach.

Czas testowania:
8.20-12.25 – bez przecieku, kupa; pojedynczy wkład firmowy z mikrofibry (nie pamiętam który, czy różowy, czy zielony :( )
14.30-15.15 – niewyjaśniony przeciek w trakcie jedzenia obiadu; pojedynczy wkład
14.00-19.30  – bez przecieku; wkład z mikrofibry.
20.00-8.30 – kupa, przeciek; wkład bambusowo-węglowy+mikrofibra. Coś mi ostatnio wszystkie pieluchy przeciekają jak pojawia się kupsko. Też tak macie?

maylily03Rynek, upał, bańki i pielusia 😉

maylily01…uciekam…

maylily02…teraz już nie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz

Możesz używać następujące tagi i atrybuty HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>