Słonik na szczęście
- dla Twojego Szczęścia
| Ręcznie robione zabawki czarno białe dla niemowląt

2014 Lis 4

Pieluszka kieszonka Duduś – test wielokrotny

Opis pieluszki:
Pieluszka kieszonka typu One size przeznaczona dla dzieci o wadze 3-16 kg. Uszyta jest z materiałów wysokiej jakości co widać już po otwarciu opakowania, ale również po praniu. Pieluszka świetnie się wypiera z wszelkich brudów.

dudus07Pieluszka Duduś

dudus06Pieluszka po rozłożeniu
– w przedniej części widać zakładkę do umieszczania wkładu wewnątrz

dudus08Zbliżenie na polar

Mikropolar wewnątrz pieluszki jest niezwykle miękki i delikatny, nie kulkuje się. Nawet po wielu praniach nadal jest mięciutki. Tkanina zewnętrzna jest dość elastyczna i miękka, dzięki czemu pieluszkę można łatwo dopasować do pupy maluszka. Na pupie pieluszka wygląda bardzo zgrabnie. Jest to związane z jej krojem. W porównaniu do innych pieluszek, które mam, i które już opisywałam, ta pieluszka jest dość mała. Fakt, że zgrabnie wygląda na pupie, ale nie wierzę, żeby pasowała na 16-kg dziecko. Już mojemu synowi, który waży ok. 9 kg, nie reguluję pieluszki na długość. Do regulacji wielkości służy podwójny rząd nap, a do regulacji szerokości przy brzuszku pojedynczy. Pieluszkę można też zapinać na zakładkę, co wielokrotnie mi się przydawało, jak synek był mniejszy. Wkłady umieszcza się od przodu, co w przypadku tej pieluszki całkiem nieźle się sprawdza. Zakładka jest na tyle dobrze uszyta, ze się nie wywija jak w innych tego typu pieluszkach. Chociaż ja i tak zostanę wiernym fanem umieszczania wkładów od tyłu pieluszki. Wzory pieluszek są dość ciekawe i miłe dla oka. Wielkim plusem jest to, że pieluszki Duduś są całkowicie produkowane w Polsce. Pieluszka ta jest jedną z najlepszych w mojej kolekcji. Najmniej awaryjnych. A używam jej już kilka miesięcy.

Czasy testowania:
8.30-15.00 – bez przecieku, pojedynczy wkład z mikrofibry L Dudusie
20.00-8.00 – cała noc bez przecieku, wkład Duduś i 1 bambusowo-węglowy
8.00-11.00 – przeciek, wkład pojedynczy L Duduś
15.30-20.00 – bez przecieku, wkład j.w.

dudus04Testujemy w domu rano…

dudus01…i gdy czas na drzemkę…

dudus03…i w nocy :)

dudus05…i daleko, daleko poza domem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz

Możesz używać następujące tagi i atrybuty HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>