Słonik na szczęście
- dla Twojego Szczęścia
| Ręcznie robione zabawki czarno białe dla niemowląt

2015 Lip 29

Puj Tub – w użytkowaniu

Kiedyś dawno temu już o niej pisałam. Oj bardzo dawno temu. Jak moja starsza córa nie miała nawet skończonego roku. O czym mówię? O Puj Tub.

Puj-Tub-Hangs

Takiej niby-wanience dla niemowlaka, którą wkłada się do umywalki. Bardzo byłam ciekawa jak się sprawdza w codziennym użytkowaniu. W końcu udało mi się ją kupić. Jest już dostępna w Polsce. Właściwie to chciałam ją już sprowadzać 2 lata temu jak syn był malutki, ale koszt przesyłki był prawie dwukrotnie wyższy niż cena wanienki, więc wtedy sobie odpuściłam. Tym razem udało mi się nabyć ją na allegro.

A jak się sprawdza? Moim zdaniem jest świetna. Nawet pomimo tego, że nasza umywalka jest na nią za duża. Ale z tym też sobie poradziłam. Po prostu wkładam do umywalki dodatkowo kółko do pływania słabo nadmuchane.

Córeczkę kąpię w tej wanience już od pierwszych dni życia. Córa czuje się bezpiecznie. Ja się nie stresuję, że mi się w kąpieli wyśliźnie z ręki.

03Nasza pociecha w trakcie kąpieli

Wanienka jest bardzo przyjemna w dotyku, miękka, ciepła, miła. Bardzo łatwo się ją rozkłada i składa. Łatwo się ją przechowuje – po prostu wieszam ją na jakimś haczyku na ścianie w łazience.

Jakieś minusy? Materiał, z którego zrobiona jest wanienka jest na tyle delikatny, że moje starsze pociechy zostawiły na nim swoje ślady – znaczy zęby. Syn sprawdzał zapewne czy wanienkę da się zjeść, więc w kilku miejscach wanienka jest pogryziona 😉
Drugi minus? Po rozłożeniu jest dość duża i do walizki na pewno się nie zmieści. Myślę, że właśnie z tego powodu Puj wprowadził swój drugi podobny produkt: Puj Flyte. Ale o nim innym razem 😉

komentarze: 0 » Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz

Możesz używać następujące tagi i atrybuty HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>